206628 İleti 10438 Konu - Gönderen: 2801 Üye - Son Üye: byus22

Logo2.png

Yeni Gönderilen Mesajlar
Mesajlarıma Gönderilen Cevaplar

Gönderen Konu: Tedarik Sürecinde...  (Okunma sayısı 3757 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi mert41

• Katana Hero
  • *

• King In The North...
    • Ödüller
Tedarik Sürecinde...
« : 02 Eylül 2011, 17:17:50 »
Arkadaşlar dün hepsiburada.com dan Nvidia GTS 250 1 GB DDR3 ekran kartı sipariş ettim.1 gündür bekliyorum hala tedarik sürecinde diyor yani daha kargo bile yola çıkmamış.Sizce bir sorun mu var ? Yok ise kaç güne gelir bilen var mı ?

Çevrimiçi cennaro

• Emektar Üye
  • *

• "Power resides where men believe it resides."
  • Ödüller Haftalık Ekran Görüntüsü Yarışması - Altın Madalya Haftalık Ekran Görüntüsü Yarışması - Gümüş Madalya Haftalık Ekran Görüntüsü Yarışması - Özel Madalya 2010'un En İyi Hikayecisi TTW Sözlük Yazarı
    • Ödüller
Ynt: Tedarik Sürecinde...
« Yanıtla #1 : 02 Eylül 2011, 17:40:25 »
İzmit te misin? sen 1-2 günü gözden çıkar sonra gelmezse ara sor,benim geçen bayağı bir problemli alış verişim oldu kargoyu teslim edenler adresimi eksik yazmış ,gidip en son ben almak zorunda kaldım.Bu ülkede ne düzgün ki bu işler olsun.Özetle sen telefonla ara sor boş bırakma bunları.
"Not the archers. My scouts tell me their archers are miles away and no threat to us. Arrows cost money. Use up the Irish. The dead cost nothing."

...üçler, yediler, kırklar...

Çevrimiçi CReSTo

• Seçici Kurul
  • *

• Ödüller TTW Mod Araştırmacısı Haftalık Ekran Görüntüsü Yarışması - Altın Madalya Haftalık Ekran Görüntüsü Yarışması - Özel Madalya 2011'in En İyi Mod Araştırmacısı 2011'in En Paylaşımcı Üyesi TTW Sözlük Yazarı Haftalık Tasarım Yarışması - Bronz Madalya
    • Ödüller
« Yanıtla #2 : 02 Eylül 2011, 17:48:02 »
Yav yok hemen telaşe olmayın bende hepsiburadadan çok alışveriş yaptım.Sorun olmaz tedarik sürecindeyse daha kargoya paketlenmemiştir.Belki mal girişinde bir sorun vs. çıkmıştır,yakında gelir merak etme. krp*

Çevrimiçi mert41

• Katana Hero
  • *

• King In The North...
    • Ödüller
« Yanıtla #3 : 02 Eylül 2011, 17:52:05 »
Yarında öğlene kadar beklerim hala tedarik sürecinde yazar ise arayıp soracağım...

Çevrimdışı Mithridates

• İçerik Yönetmeni
  • *

• στρατηγός
  • Ödüller 2012'nin En İyi Tarih Araştırmacısı TTW Tarih Araştırmacısı 2011'in En İyi Tarih Araştırmacısı TTW Sözlük Yazarı TTW Mod Araştırmacısı
    • Kişisel web blogum...
    • Ödüller
« Yanıtla #4 : 02 Eylül 2011, 17:59:43 »
Hepsiburada depolama yapan bir firma değil. Siparişleri ürünün distribütor firmadan getirtiyor talebe göre. Onun tedarik aşamasındalar dır. Ayrıca günde zilyon tane kişinin alışveriş yaptığı bir site. Normal birşey bu, hatta 1-2 günde yola çıkarsa hızlı bile sayılabilirler...

Korkacak birşey yok yani.
Kadim Roma Araştırması...
Doğu Roma(Bizans) Araştırması...

Özel mesaj alımını uzun bir süre önce kapattım, önemli bir durum olduğunda e-posta yollarsanız bana ulaşabilmiş olursunuz.

Çevrimiçi mert41

• Katana Hero
  • *

• King In The North...
    • Ödüller
« Yanıtla #5 : 05 Eylül 2011, 10:48:41 »
Hala gelmedi ve hala tedarik sürecinde yazıyor... Nedir bu saçmalık  rulz*

Çevrimdışı [Napoleon Bonaparte]

• TTW Facebook Admini
  • Katana Cavalry
  • *

• DAIKIN
  • Ödüller TTW Mod Araştırmacısı
    • Ödüller
« Yanıtla #6 : 05 Eylül 2011, 11:16:43 »
Saçmalık falan değil saçmalık senin yaptığın. 1 gündür bekliyorsun ha vay be. Halbu ki aldığın gibi kapında belirmeleri lazımdı. Bende 1-2 alışveriş yaptım onlardan. Ürünlerin popülerliğine göre daha hızlı veya daha yavaş geliyor. Mesela süper hızlı gönderidekiller mmaksimum 5 günde geliyor diğerleri için ise daha fazla beklemek lazım. Ben Mouse umu bayağı bir beklemiştim Sende bekle biraz. Zaten hepsiburada geç teslimatıyla ünlü bir firma. Nasıl bir şey hayal etmiştin merak ettim?

Çevrimdışı Probang

• Katana Hero
  • *

• Ödüller
« Yanıtla #7 : 05 Eylül 2011, 11:32:08 »
Çok doğal birşey. Neresi saçmalık anlamadım. İlk önce ürün sırasına konuluyor. Ardından yapımcı firmadan avrupadan ithal edilip istanbuldaki merkeze geliyor. Buradanda sana geliyor. Hepsiburada ile alakalı bir durum değil. Sistem toplarken eksen teknobiyotik vatan kullandım. Hepsi 2-4 gün aralığında getirdiler.
Bu arada bu devride gts 250 alınırmı yuh :D

Çevrimiçi mert41

• Katana Hero
  • *

• King In The North...
    • Ödüller
« Yanıtla #8 : 05 Eylül 2011, 12:53:01 »
Saçmalık falan değil saçmalık senin yaptığın. 1 gündür bekliyorsun ha vay be. Halbu ki aldığın gibi kapında belirmeleri lazımdı. Bende 1-2 alışveriş yaptım onlardan. Ürünlerin popülerliğine göre daha hızlı veya daha yavaş geliyor. Mesela süper hızlı gönderidekiller mmaksimum 5 günde geliyor diğerleri için ise daha fazla beklemek lazım. Ben Mouse umu bayağı bir beklemiştim Sende bekle biraz. Zaten hepsiburada geç teslimatıyla ünlü bir firma. Nasıl bir şey hayal etmiştin merak ettim?
Ben 5 gündür bekliyorum mesajın tarihine baktıysan.5 gündür hala tedarik sürecinde yazıyor.Yav ne demek bu ? Bizi mi kandırıyorlar ? Salı gününe kadar gelir inş.

Ayrıca bu devirde neden gts 250 alınmasın ? Black Ops,NTW,Crysis gibi oyunları full grafik akıcı bir şekilde oynatıyor.Zaten 2 sene sonra üni. ye geçince laptop alacağım.O yüzden fazla yüksek olmayan bir model tercih ettim...  bdr*

Çevrimiçi Alcarin

• Teknik İşler Direktörü
  • Admin (Yönetim Konseyi)
  • *

• Hell, it's about time..
  • Ödüller TTW Zanaatkarı TTW Teknisyeni
    • Türk Total War Cemiyeti
    • Ödüller
« Yanıtla #9 : 05 Eylül 2011, 13:43:57 »
Ayrıca bu devirde neden gts 250 alınmasın ? Black Ops,NTW,Crysis gibi oyunları full grafik akıcı bir şekilde oynatıyor.Zaten 2 sene sonra üni. ye geçince laptop alacağım.O yüzden fazla yüksek olmayan bir model tercih ettim...  bdr*

Çok zor.
I AM NOT IN DANGER, I AM DANGER!

(göstermek/gizlemek için tıklayın)

Çevrimdışı [Napoleon Bonaparte]

• TTW Facebook Admini
  • Katana Cavalry
  • *

• DAIKIN
  • Ödüller TTW Mod Araştırmacısı
    • Ödüller
« Yanıtla #10 : 05 Eylül 2011, 13:45:39 »
gts250 oynatmaz
6870 bile yer yer kasıyor
ayrıca dediğim gibi hepsiburadadan aldıysan sonuçlarına katlanıcaksın. Ben ilk çıktığında almıştım 6870 2-3 günde göndermişlerdi yeni ürün olduğu için süper hızlı gönderideydi. aynı şekilde black opsu da süper hızlı gönderiyle almıştım. Ama aynı gün aynı süparişte verdiğim mouase neredeyse 2-3 hafta sonra gelmişti. Çünkü mouuse ne yeniydi ne süper bir mouse du.

Çevrimiçi mert41

• Katana Hero
  • *

• King In The North...
    • Ödüller
« Yanıtla #11 : 05 Eylül 2011, 13:56:36 »
gts250 oynatmaz
6870 bile yer yer kasıyor
ayrıca dediğim gibi hepsiburadadan aldıysan sonuçlarına katlanıcaksın. Ben ilk çıktığında almıştım 6870 2-3 günde göndermişlerdi yeni ürün olduğu için süper hızlı gönderideydi. aynı şekilde black opsu da süper hızlı gönderiyle almıştım. Ama aynı gün aynı süparişte verdiğim mouase neredeyse 2-3 hafta sonra gelmişti. Çünkü mouuse ne yeniydi ne süper bir mouse du.
Oynatır.Turcomana sordum.O sizden daha iyi biliyor.Bakın youtube daki videolara adamlar gts 250 ile her şeyi full grafik oynuyor.Kanıt istiyorsanız oraya bakın.

Çevrimiçi Alcarin

• Teknik İşler Direktörü
  • *

• Ödüller
« Yanıtla #12 : 05 Eylül 2011, 14:01:35 »
Ahah. Güldürme beni hadi. Bırak GTS250'yi, GTX460 bile tıkanıyor kaldı ki GTS250 kaç yıllık kart. Bunu bilip bilmemekle alakası yok, 2-3 saat araştır gene öğrenirsin. Şimdi test sitelerini saymamayım sana, git Donanımhaber'e bak en azından.

Yardım etmek de suç yahu.

Çevrimiçi mert41

• Katana Hero
  • *

• King In The North...
    • Ödüller
« Yanıtla #13 : 05 Eylül 2011, 15:59:29 »
Ahah. Güldürme beni hadi. Bırak GTS250'yi, GTX460 bile tıkanıyor kaldı ki GTS250 kaç yıllık kart. Bunu bilip bilmemekle alakası yok, 2-3 saat araştır gene öğrenirsin. Şimdi test sitelerini saymamayım sana, git Donanımhaber'e bak en azından.

Yardım etmek de suç yahu.

Suç olarak algılama.Ne demek suçmuş ? Bana yardımcı oluyorsun teşekkür ederim.Bak sana link vereyim şurda 2-3 video var izle sonra yorumunu yap:

-
COD Black Ops - 16x AA - GTS 250
- Black Ops

-
Call of duty modern warfare 2 GTS 250 1GB core Max out!!!
- Modern Warfare 2

-
Need For Speed Shift On GTS 250
- NFS:Shift

-
GTA IV Gameplay GTS 250 HD
- GTA IV

-
Crysis jungle map Very high Geforce Gts 250
- Crysis

-
Games tested on gts 250
Bu da genel olarak...

Ekleme :

-
Left 4 Dead 2 Gameplay on GTS 250 [HD]
- Left For Dead 2

-
Assassin's Creed: Brotherhood Maximum Settings GTS 250 Singleplayer Gameplay [HD]
- AC:Brotherhood

-
Crysis 2 Maximum Settings GTS 250 Gameplay (Part I) [HD]
- Crysis 2
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2011, 16:04:59 Gönderen: mert41 »

Çevrimiçi Alcarin

• Teknik İşler Direktörü
  • *

• Ödüller
« Yanıtla #14 : 05 Eylül 2011, 23:17:47 »
Dünyaca ünlü donanım siteleri öyle demiyor. Bu videoların garantisi yok.