206684 İleti 10449 Konu - Gönderen: 2829 Üye - Son Üye: xaera

Logo2.png

Yeni Gönderilen Mesajlar
Mesajlarıma Gönderilen Cevaplar

Gönderen Konu: Cheat O'Matic Türkçe Hile Programı  (Okunma sayısı 10717 defa)

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nedensiz1

• Kurucu Üye
  • Emektar Üye
  • *

• War, war never changes!
  • Ödüller TTW Sözlük Yazarı TTW Zanaatkarı TTW Teknisyeni
    • twcenter profilim
    • Ödüller
Cheat O'Matic Türkçe Hile Programı
« : 21 Aralık 2011, 22:16:24 »

Arkadaşlar;
Her ne kadar forum içerisinde art money ve cheat engine gibi hile programlarının tanıtımları yapılmış olsa da ben sizlere alternatif olarak hem ufak, hem kullanımı basit, hem sisteminizi yormayacak, hem de TÜRKÇE (yanlış okumadınız) bir programı tanıtmak istiyorum. trky*

Programımızın adı Cheat'O Matic. Bu programla piyasadaki oyunların neredeyse bir çoğunda hile yapmanız mümkündür. Program sanal bellek üzerinde var olan uygulamalardan herhangi biri içerisinde yer alan, seçtiğiniz aktif bir sayısal değişkeni takiple tespit edip değiştirme veya dondurma yeteneğine sahiptir. Kısaca çalışma prensibi şu şekildedir:
1- Öncelikle hile yapmak istediğiniz oyunu çalıştırımalısınız.
2- Daha sonra oyun içerisinde var olan bir sayısal değişkeni seçmelisiniz. Bu değişken para, can, enerji, mana, mermi vb. olabilir.
3- Cheat 'O matic programını açıp yukarıdaki listeden oyununuzun ismini bulup seçmelisiniz.
4- Daha sonra seçtiğiniğz sayısal değişkeni alttaki kutuya girip arama tuşuna basmalısınız.
5- İlk arama işlemi bittiğinde sizden yeni bir sayısal değer istenecektir. Oyuna tekrar dönüp bu sayısal değişkeni değiştirmelisiniz.
6- Yeni değeri akılda tutup, tekrar programa dönüp, programda arattırmalısınız. Program, 5. ve 6. aşamaları değişkeni tespit edene kadar tekrar etmenizi isteyecektir.
7- Program bu değişkeni tespit ettikten sonra artık değiştirmek istediğiniz yeni değeri girebilir ve dilerseniz sağ alttaki kutucuğu tıklayarak bu değeri program veya oyun kapanana kadar hafızada sabitleyebilirsiniz.
Not: Oyunun kodları Türkçe karakter kullanımına müsade etmediği için kullanılamamıştır. Total War serilerinde sadece M2TW, Kingdoms ve RTW de test edilmiştir. Bu oyunlarda sorunsuz çalışmaktadır.
Bkz: http://www.freewarereview.info/2007-01/cheat-o-matic_-_manipulate_almost_any_computer_video_game_with_memory_scanning_.html
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2011, 07:02:49 Gönderen: nedensiz1 »

Phantom141 ve Karamanbeyi'ne sonsuz teşekkürler.
(göstermek/gizlemek için tıklayın)

Çevrimdışı famiglia_ducale

• Site Sahibi
  • Admin (Yönetim Konseyi)
  • *

• Ödüller 2010'un En İyi Modcusu TTW Profesörü TTW Zanaatkarı Haftalık Ekran Görüntüsü Yarışması - Özel Madalya Haftalık Tasarım Yarışması - Gümüş Madalya TTW Sözlük Yazarı
    • turktotalwar
    • Ödüller
Ynt: Cheat O'Matic Türkçe Hile Programı
« Yanıtla #1 : 21 Aralık 2011, 23:21:26 »
Artık yazılım ihraç etmeye de başladık desene Serhat Paşa...
Eline sağlık. Bilgilendirme için de ayrıca teşekkürler.

Çevrimdışı nedensiz1

• Kurucu Üye
  • Emektar Üye
  • *

• twcenter profilim
    • Ödüller
« Yanıtla #2 : 22 Aralık 2011, 06:46:46 »
Rica ederim.

Bu program şu ana kadar denediklerimin en iyisi. Hem 32 bit hem de 64 bit de sorunsuz çalışıyor. Tek bir exe dosyasından ibaret. Kurulum da gerektirmiyor.

Türkçe yazılıma destek. bayrak*
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2012, 00:34:33 Gönderen: nedensiz1 »

Çevrimdışı tahaertan

• Yari Ashigaru
  • *

• Ödüller
« Yanıtla #3 : 11 Nisan 2012, 02:03:01 »
selam ben shogun 2
1.1.0  3409 yamaversiyonu oynuyorum bana haritada askerlerimi sınırsız mesafeye yürütme yapmamı sağlayacak bir tranıer önerebilirmissiniz bir kaç tranıer denedim ama olmuyor versiyon uyuşmazlığındanmı anlayamadım
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2012, 03:25:12 Gönderen: tahaertan »

Çevrimdışı nedensiz1

• Kurucu Üye
  • Emektar Üye
  • *

• twcenter profilim
    • Ödüller
« Yanıtla #4 : 15 Nisan 2012, 01:10:56 »
Benim verdiğimi program sadece ufak bir bellek tarayıcı. Trainer değil. Senin istediğin şekilde bir trainerı daha önceden hiç duymamıştım.

http://www.turktotalwar.com/index.php?topic=4114.0
Ne yazık ki yukarıdaki konu içinde yer alan trainer'a ait link ölmüş. Paylaşan ben olmadığım için yardımcı olamayacağım.

Bildiğim en güvenilir hile sitesi DLH.net. Belki bu sitedeki trainer'ları deneyebilirsin:
http://dlh.net/chtdb/chtindex.php?lang=eng&sys=pc&match=Total+War%3A+Shogun+2

Çevrimdışı tahaertan

• Yari Ashigaru
  • *

• Ödüller
« Yanıtla #5 : 17 Nisan 2012, 01:03:52 »
malesef benim sürümüm  uygun değil denedim olmuyor :(