206635 İleti 10438 Konu - Gönderen: 2803 Üye - Son Üye: Requiestcat in Pace

Logo2.png

Yeni Gönderilen Mesajlar
Mesajlarıma Gönderilen Cevaplar

Gönderen Konu: [Mod] Napoleon: Total War || German National Units  (Okunma sayısı 1312 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi JESTER

• İçerik Personeli
  • *

• En korkulacak an zafer anıdır.
  • Ödüller TTW Sözlük Yazarı 2012'nin En İyi Gelişim Gösteren Üyesi
    • Ödüller
[Mod] Napoleon: Total War || German National Units
« : 08 Temmuz 2012, 10:11:44 »

Merhabalar sayın ve sevgili TTW üyeleri.Kendime dinlenmek için ayırdığım vakit artık doldu ve yeniden hızlı bir şekilde sizlerle birlikteyim.Yine bir mod tanıtımı ile karşınıza çıkıyorum.Modumuzda N:TW'nin Prusya seferi için hazırlanmış yeni Alman birlikleri mevcut.Yine askeri modellemeler üzerine kurulmuş bir mod olduğunu görebiliyoruz.Lafı daha fazala uzatmıyor ve sizleri tarafımdan yazılan inceleme ile ekran görüntülerine aktarıyorum.İyi seyirler dilerim...

İnceleme:

Moda baktığımızda her zaman olduğu gibi o kadar özenilmiş birimlerin olmadığını malesef görebiliyoruz.Fakat ben bu eksiyi bilgisayardaki grafik düşüklüğüne bağlamak istiyorum.Çünkü grafik ayarlarının düşüklüğünden dolayı kaybolabilecek birçok detay mevcut.Fakat bunun yanında birimler için seçilen renklerin ve kıyafet desenlerinin Almanları iyi bir şekilde yansıttığını söyleyebilirim.Ayrıca devletteki asker kültürünü de iyi bir derecede yansıtıyor.Bunun yanında şu ana kadar bu dönemle ilgili izlediğim filmlerdeki askerlere de benziyor birimler.Bu açıdan da özenle ve dikkatli bir şekilde yapıldığını da belirtmek istiyorum.Biraz daha dikkat ederseniz kıyafetlerinden askerlerin aralarındaki farkları da büyük bir oranda fark edebilme şansınız da mevcut.Mod için söyleyebileceklerim bunlar.Şimdi de sizlere ekran görüntüleri ve indirme linklerini veriyorum.

Ekran Görüntüleri:

İndirme Linki:

Modun Total War Center Sayfası:

Çevrimdışı kuvvetmira45

• Emektar Üye
  • *

• Queen of the North
  • Ödüller 2012'nin En İyi Hikayecisi 2011'in En İyi Hikayecisi
    • ASoIaF Tumblr
    • Ödüller
Ynt: [Mod] Napoleon: Total War || German National Units
« Yanıtla #1 : 08 Temmuz 2012, 12:10:31 »
Askerler tam Alman gibi olmuş Doğukan abi. Ellerine sağlık. Bu arada üstteki banner sana mı ait? Çok güzel durmuş. bdr*
(göstermek/gizlemek için tıklayın)

Çevrimiçi JESTER

• İçerik Personeli
  • *

• En korkulacak an zafer anıdır.
  • Ödüller TTW Sözlük Yazarı 2012'nin En İyi Gelişim Gösteren Üyesi
    • Ödüller
« Yanıtla #2 : 08 Temmuz 2012, 12:14:59 »
Forum için hazırlanmış standart bir banner.Ben yapmadım yani.Zaten istesem de yapabileceğimi zannetmiyorum. srt*
Yorumun için teşekkür ederim Oğuz.

Çevrimdışı famiglia_ducale

• Site Sahibi
  • Admin (Yönetim Konseyi)
  • *

• Ödüller 2010'un En İyi Modcusu TTW Profesörü TTW Zanaatkarı Haftalık Ekran Görüntüsü Yarışması - Özel Madalya Haftalık Tasarım Yarışması - Gümüş Madalya TTW Sözlük Yazarı
    • turktotalwar
    • Ödüller
« Yanıtla #3 : 08 Temmuz 2012, 17:34:43 »
Paylaşım ve bilgilendirme için teşekkürler sevgili Doğukan.
Açtığın her iki N:TW mod tanıtımını da burada bulunan "mod listesi" konumuza ekledim, bilgine.